Personele "Erişilebilirlik ve Ulaşılabilirlik ile İlgili Tse Standartları" Konulu Eğitim

20.02.2017 20:58:24 tarihinde eklendi, 663 kez okundu
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından. 2017 Yılı Hizmet İçi Eğitim Planı doğrultusunda,

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından. 2017 Yılı Hizmet İçi Eğitim Planı doğrultusunda, belediye bünyesinde görev yapan ilgili teknik personellere eğitim verildi.

Personele
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından. 2017 Yılı Hizmet İçi Eğitim Planı doğrultusunda, belediye bünyesinde görev yapan ilgili teknik personellere eğitim verildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen ve yapım, kiralama işlerinde teknik şartname hazırlayan, muayene kabul komisyonunda yer alan ve denetleme yapan personellere yönelik olarak düzenlenen eğitim, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkan V. Talat Atay'ın açılış konuşmasının ardından Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü personeli Murat Yıldız'ın sunumu ile devam etti.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğünce planlanan "Erişilebilirlik ve Ulaşılabilirlik ile İlgili TSE Standartları" konulu eğitimde personele, 21.09.2016 tarihli Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, 02.12.2016 tarihli Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Formları konulu genelge, TS 9111- Özürlüler Hareket Kısıtlılığı Bulunan Kişiler İçin Binalarda Ulaşılabilirlik Gerekleri, TS 12576- Şehir İçi Yollar - Kaldırım ve Yaya Geçitlerinde Ulaşılabilirlik İçin Yapısal Önlemler ve İşaretlemelerin Tasarım Kuralları, TS ISO 23599 - Görme Özürlü veya Az Görenler İçin Yardımcı Mamuller - Hissedilebilir Yürüme Yüzeyi İşaretleri, TST - TS ISO 23599'un Uygulanmasına Yönelik Tamamlayıcı Standart konularında bilgiler verildi. 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS