Nilüfer Lions´tan Onurlandıran Toplantı

04.02.2016 14:08:44 tarihinde eklendi, 1146 kez okundu
Nilüfer Lions Kulübü´nün Şubat Ayı 1´inci Toplantısı kulüp üyelerinin yoğun katılımında Altınceylan tesislerinde düzenlendi.

Nilüfer Lions'tan Onurlandıran Toplantı

 

Nilüfer Lions Kulübü'nün Şubat Ayı 1'inci Toplantısı kulüp üyelerinin yoğun katılımında Altınceylan tesislerinde düzenlendi.

 

Nilüfer Lions Kulübü geçmiş dönem başkanları onuruna düzenlenen toplantıda kurucu başkan ve üyelere hediyeler takdim edildi. Kurucu başkan ve kurucu üyeleri, Nilüfer Lions üyeleriyle buluşturan toplantıda, eskilerin tecrübeleri yenilere yol gösterici bir nitelik taşıdı. Yakın zamanda 36'ncı gurur yılını kutlayacak olan Nilüfer Lions Kulübü, Şubat Ayı Toplantısı'nda geçmişten günümüze tüm üyelerin dayanışma içerisinde olduğu izlenimi verdi.

Toplantı 'da sosyal sorumluluk ve dayanışma örneği sergileyen Lionlar, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi'ne 3 adet akülü sandalye hediye ettiler. Nilüfer Lions Kulübü Başkanı Güzin Yazıcıoğlu Yılmaz akülü sandalyeleri, toplantıya konuk olarak katılan Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez ve Yusuf Oranlı 'ya bizzat teslim etti.

Geçmiş dönem başkanları ve kurucu üyelerle bir araya gelmekten son derece mutlu olduğunu belirten Nilüfer Lions Kulübü Başkanı Güzin Yazıcıoğlu Yılmaz, "36. Dönem Başkanı olmaktan büyük bir onur duymaktayım. Kurulduğumuz günden beri bizimle beraber olan bizi hiç yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür ediyorum. Yakında 36. yılını kutlayacağımız kulübümüzün büyük bir aile olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti. Düzenlediğimiz her etkinlik ve toplantıda sosyal sorumluluk bilinciyle hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi'ne akülü sandalye bağışlamamıza destek olan Lionlara minnettarım. Ailemle gurur duyuyorum" dedi.

Toplantının sonunda, Nilüfer Lions Kulübü geçmiş dönem başkanları ve kurucu üyeler onuruna hazırlanan pastayı kesen Lionlar, başarılarla dolu nice hizmet yıllarının birlikte geçmesini dilediler.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS