Engelli öğrencilere el işi ve resim eğitimi

19.10.2017 18:55:13 tarihinde eklendi, 495 kez okundu
Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde eğitimlerini sürdüren engelli öğrencilere el becerilerini ve yeteneklerini geliştirici eğitimler veriliyor.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Osman Hamdi Sanat Merkezi eğitmenlerinden Aysel Koçak ve hayatını engelli öğrencilerin eğitimine adayan Ayşe Yücetürk, merkezdeki engelli öğrencilerle tek tek ilgileniyor.Kendilerine güvenleri artıyorBüyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde eğitimlerini sürdüren engelli öğrencilere el becerilerini ve yeteneklerini geliştirici eğitimler veren Koçak ve Yücetürk, öğrencilerin kendilerine olan güven duygularını arttırıcı eğitimler de veriyor.
Kaynak: Engelli öğrencilere el işi ve resim eğitimi

“Engelleri kaldırmaya devam edeceğiz”

Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, engelli vatandaşlarımızın toplumun ayrılmaz parçaları olduklarını ifade ederek; “Engelli çocuklarımızın sosyal yaşamda da var olmaları, kendilerini her alanda özgürce ifade edebilmeleri için belediye olarak önlerindeki tüm engelleri kaldırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS