ZÜLFÜ LİVANELİ ÖZGÜRLÜK PARKI BEYLİKDÜZܒNDE AÇILIYOR

19.10.2017 15:54:15 tarihinde eklendi, 558 kez okundu
Beylikdüzü Belediyesi sanata ve sanatçıya verdiği değeri somut projeleri ile taçlandırıyor. Daha önceleri de Zülfü Livaneli´yi Beylikdüzü´nde ağırlayan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sanatçıyı onurlandıracak bir karar aldı. Müzik eğitim parkı olarak tasarlanan mekana usta sanatçı Zülfü Livaneli´nin adı verildi.

ZÜLFÜ LİVANELİ ÖZGÜRLÜK PARKI BEYLİKDÜZÜ’NDE AÇILIYOR

Beylikdüzü Belediyesi sanata ve sanatçıya verdiği değeri somut projeleri ile taçlandırıyor. Daha önceleri de Zülfü Livaneli’yi Beylikdüzü’nde ağırlayan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sanatçıyı onurlandıracak bir karar aldı. Müzik eğitim parkı olarak tasarlanan mekana usta sanatçı Zülfü Livaneli'nin adı verildi.

Temalı Parklar konsepti çerçevesinde hazırlanan Zülfü Livaneli Özgürlük Parkı,21 Ekim Cumartesi Saat 15.00’te Adnan Kahveci Mahallesi'nde Ihlamur Caddesi ile Kuştepe Caddesi kesişiminde yer alan bölgede açılıyor.

Toplamda 239 metrekarelik bir alan üstünde kurulan ve 4 sınıftan oluşan müzik merkezi ile 156 metrekarelik kapalı alana sahip kafeteryası olan bir tesis olarak hazırlanan proje, hizmet vermeye başladı. 110 kişilik kapasitesi olan bu tesisin çevresindeki parkın içerisinde bir sahne ve Zülfü Livaneli heykeli bulunuyor.

Parka, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından uygun bitki seçimi ve peyzaj düzenlemesi yapıldı. İçerisinde Zülfü Livaneli’nin heykelinin de bulunduğu çocukların ve ebeveynlerin rahatça gezebileceği ve dinlenebileceği bir park tasarlandı.


TARİH: 21 Ekim Cumartesi, 2017
SAAT: 15.00
YER: Zülfü Livaneli Özgürlük Parkı
ADRES: Adnan Kahveci Mahallesi'nde Ihlamur Caddesi ile Kuştepe Caddesi kesişimi

GÜLÜZAR RESULOĞLU
POZİTİF ENGELLİLER

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS