Anamedden Sağlık İndirimi

09.10.2017 18:08:28 tarihinde eklendi, 517 kez okundu
Anamed Hastanesinden büyük kampanya. “Sağlıkta Kontroller Es Geçilmemeli “ slagonu ile yola çıkan Anamed hastanesi kadınlara ve erkeklere özel indirim günleri düzenledi.

Anamed Hastanesinden büyük kampanya. “Sağlıkta Kontroller Es Geçilmemeli “ slagonu ile yola çıkan Anamed hastanesi kadınlara ve erkeklere özel indirim günleri düzenledi. Hastaneden yapılan açıklamaya göre, meme kanseri ile ilgili 09-31 Ekim tarihleri arasında 40 yaş üzeri kadın hastalardan genel cerrahi muayene fark ücreti alınmayacak. Sağlık güvencesi olarak yeşil kartı olan hastalara da yüzde elli indirim fırsatı veriliyor.

Kanserde Erken Teşhis

Ve yine aynı tarihlerde 50 yaş üzeri erkeklerde prostat kanserinin önüne geçmek için erken teşhisin çok önemli olduğunu vurgulayan Anamur Anamed Hastanesi, 09-31 Ekim 2017 tarihleri arasında muayene olan 50 yaş üzeri erkek hastalardan muayene fark ücreti alınmayacağını açıkladı. SGK´sı olamayan ve yeşil kart kullanan hastalara da yüzde elli indirim imkânı sağlayan Anamed Hastane´si, erken teşhisin hayat kurtardığına dikkat çekti.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS