Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TUÇEV tabiatı keşfeden fotoğrafçıyı ödüllendirecek

03.08.2017 17:08:56 tarihinde eklendi, 598 kez okundu
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü, gençlerde çevre bilinci ve farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Tabiatı Keşfet Yeşil Çerçeve Fotoğraf Yarışması’ düzenliyor.

Üniversite öğrencilerinin yarışacağı proje kapsamında toplam 55 Bin TL ödül dağıtılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Çevre Koruma Vakfı (TUÇEV) iş birliğinde gerçekleştirilecek yarışmada ‘Özel Çevre Koruma Bölgeleri’ ana konu olarak belirlenirken, Türkiye’de bulunan söz konusu 16 bölgede korunan alanların ve bu alanlarda yaşayan canlı türlerinin fotoğrafları dereceye girmek için yarışacak. Başvuruların www.tabiatikesfet.com adresi üzerinden alınmaya başlandığı yarışmada birinciye 20 bin TL, ikinciye 10 bin TL, üçüncüye 5 bin TL ve mansiyon ödülü olarak da 8 ayrı katılımcıya 2 bin 500 TL ödül verilecek.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS