TUI Rusya 300 rehber ve operasyon görevlisine Antalya´da eğitim verdi

02.05.2017 19:07:36 tarihinde eklendi, 654 kez okundu
TUI Rusya&CIS, yeni sezon öncesi 300 rehbere ve operasyon görevlisine Antalya´da eğitim verdi.

TUI Russia & CIS, 2017 yaz hazırlıkları kapsamında Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere BDT ülkelerinden gelen 300 yeni rehber ve operasyon görevlisini sezon eğitimleri kapsamında Pegasos Resort Hotel'de bir araya getirdi.

TUI Rusya’nın uluslarası eğitmen ve uzman kadrosu tarafından verilen eğitimlerde 5 gün boyunca operasyon işlemleri, kişisel gelişim, TUI hizmet standartları ve hitabet sanatı gibi önemli konulara değinilerek  tecrübeler paylaşıldı.

Eğitim programının açılış konuşmasını yapan Türkiye ve Mısır ofislerinin Genel Müdürü Oğuz Ergül,   tüm yeni çalışanları TUI ailesine katıldıkları için tebrik ederek turizmin geleceğini oluşturan yeni nesile güveninin tam olduğunu ve bu yolda tüm tecrübesiyle destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

Eğitimin ilk gününde TUI Rusya Insan Kaynakları Direktörü Anastasia Bigar, dünyanın en büyük turizm şirketi olan TUI Group ve Rusya’nın en büyük holdinglerinden Severgroup ortaklığından bahsederek, TUI Rusia & CIS çalışanlarının imkanlarının sonsuz olduğunu ifade etti.

5 gün boyunca TUI Moskova ofisinde yer alan TUI Kurumsal Akademi ve Türkiye’den katılım sağlayan  eğitmenler tarafından teorik ve uygulamalı eğitimler verilerek sezon öncesi oryantasyon ve motivasyon sağlandı. En çok ilgi çeken konular arasında TUI’nin büyük önem verdiği sağlık ve güvenlik politikası yer aldı.

Eğitimlerin son gününde tüm rehberlerin,  işlenilen konular hakkında yapılan sınavda mükemmele yakın sonuçlar aldığı gözlendi.

Kapanış törenine katılmak için Moskova’dan gelen TUI Russia & CIS CEO’su Taras Demura yeni TUI temsilcilerinin şirketin en önemli yüzleri olduklarını belirterek sektör ve tüm turizm çalışanları için 2017 yaz sezonunun başarılı olmasını diledi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS