ON LİNE ÖZGÜVEN SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

25.04.2017 15:02:36 tarihinde eklendi, 506 kez okundu
Özgüveniniz İçin Evinizin Konforundan Grup Çalışması, Uzman psikologlar,İrem BRAY ve Nilgün SARI

Herkes anlaşılmak ister. Hayatınızdaki insanların sizi anladığını bilmek kişiliğinizin, geçici arzularınızın ötesinde bir varlık olduğunuzun onaylanmasıdır. Anlaşılmak ve kabul görmek gerçekten yaşadığınızın tek kanıtıdır.
Ne yazık ki çoğu kez karşımızdakiler kendi şartlanmaları yüzünden bizi tam olarak anlamayı başaramazlar. Aynı şey bizim için de geçerli olduğu için bazen en çok korumak ve yardımcı olmak istediğimiz kişilere zarar verebiliriz.
Bir diğer sorun da kendiniz olmanızın bile çoğu zaman bir tehdit olarak algılanmasıdır.

İki deneyimli uzman Aile Terapisti İrem Bray ve Grup ve Sanat Terapisti Nilgün Sarı 50 seneyi aşan ortak deneyimlerini İnternet ortamında '7 Adımda Özgüven' ismini verdikleri grup çalışmalarına taşıdılar.
Her ay yaptıkları deneyimsel tanıtım seminerleri ücretsiz, herkes katılabiliyor. Tek yapmanız gereken buradan kayıt olup epostanızı kontrol etmek ve traih geldiğinde akşam 21.30'da bilgisayarınızın başında olmak. Kayıt olduğunuzda ayrıca epostanıza düzenli olarak özgüven ve mutlu bir yaşam için kolayca uygulayabileceğiniz şekle getirdikleri bilimsel araştırma sonuçlarını da içeren bilgiler ve araçlar geliyor olacak.

İrem BRAY-Nilgün SARI
İrem BYRAY cep telefonu:0538 9123336

GÜLÜZAR RESULOĞLU
POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS